• <p><strong>Од 2006 г</strong></p>
  Зрел снабдувач на печатени кола

  Од 2006 г

  Производители на печатени плочки за mcpcb, керамички PCB, тешки бакарни PCB, fr4 PCB, екстра тенки PCB, флексибилни PCB и цврсти flex PCB.
Главни производи

Best Technology е најдобар производител на PCB и снабдувач на печатени кола веќе 17 години.


Best Technology е снабдувач со едношалтерски решенија на флексибилни печатени кола, ПХБ со метално јадро, керамичка ПХБ, fr4 ПХБ на големо и најдобра услуга за склопување на ПХБ.

Зошто да не изберете нас?
Производител на плочки за печатени кола со најдобра технологија со повеќе од 15 години искуство со поконкурентна цена за сервис за склопување на PCB.
 • Политика за квалитет
  Политика за квалитет
  Инженерите на нашиот добавувач на печатени кола имаат повеќе од пет години искуство во индустријата за ПХБ, ние се надоврзуваме со стандардниот стандард за ПХБ, како и со посебните барања на клиентите.
 • Уметност на државата технологија
  Уметност на државата технологија
  Повеќето од нашите инженери и оператори имаат повеќе од десет години искуство во индустријата за ПХБ, така што можеме да произведуваме специјални како што се тешки бакарни плочи од 20 OZ, 4 слоја MCPCB итн.
 • Опрема
  Опрема
  Најдобриот производител на PCB во Кина со напредни, најсовремени машини и уреди за производство и проверка на PCB, што може да го подобри квалитетот на нашите табли.
 • Способност
  Способност
  Ние сме и производител на керамички PCB кој продолжи да ги подобрува нашите нивоа на производство на MCPCB, FR4 PCB и FPC и керамички PCB за да добиеме задоволителни резултати од клиентите и од нас самите.
 • <p>2006 година</p>

  2006 година

  Основање компанија

 • <p>500+<br></p>

  500+

  Персонал на компанијата

 • <p>28900+<br></p>

  28900+

  Површина на фабриката

 • <p>OEM<br></p>

  OEM

  OEM прилагодени решенија

Сигурен квалитет за да се исполнат нашите клиенти
Од самиот почеток, како производител на печатени кола во Азија, Best Technology се фокусира да биде вашиот најдобар партнер на напредните, високопрецизни печатени плочки.
искрено се надеваме дека ќе бидеме ваш доверлив партнер, доколку барате професионалецпроизводител на склопови на PCB, ние ќе бидеме добар избор за вас.
Станете во контакт со најдобриот производител на ПХБ

Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни!

Chat with Us

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски