Pcba решение

VR

Компанија за потрошувачка електроника ни пристапи со предизвикот да развиеме висококвалитетно PCBA решение за нивниот најнов производ. Ним им требаше партнер кој може да обезбеди сеопфатни услуги, од дизајн и прототип до финално производство и монтажа.


Тесно соработувавме со клиентот за да развиеме прилагоден дизајн на ПХБ што ги исполнува нивните спецификации и достави прототип за тестирање и верификација. Нашиот тим од квалификувани техничари и инженери потоа продолжи со производство на PCBA користејќи најсовремена опрема и ригорозни процеси за контрола на квалитетот.


Финалниот производ ги исполни сите клиенти'барања, вклучувајќи високи перформанси, компактна големина и економичност. Клиентот беше задоволен од нашата способност да испорачаме комплетно решение, вклучувајќи дизајн, прототипирање, производство и склопување, сето тоа под еден покрив.


Chat with Us

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски