Пролетно излегување во април

VR

Добро е познато дека добриот имиџ е суштински важен за успехот на брендот, па дури и на компанијата.

Истата вистина за најдобра технологија.

Со 17-годишно искуство во индустријата за печатени кола, Best Tech исто така разви наш карактеристичен идентитет и постепено изгради богата култура.

Од основањето на Најдобрата технологија, нашата визија е „Да бидеме најсигурниот давател на едношалтерско брзо решение за електроника и кола во светот“, а сите вработени во Најдобра технологија работат заедно за да ја оствариме оваа визија. Ангажирање на глобалниот пазар со 1200+ клиенти во повеќе од 60 земји& области, ние секогаш одговараме на е-пошта во рок од 12 часа за да се чувствувате како да работите со вашиот сосед.

 

Нашата постојана мисија е да направиме квалитетна плочка на кола& Чипови за електроника со внимателна и иновативна услуга за клиентите, нè поттикнува да работиме тешко и да растеме постојано.

Нашата цел се:

ü Прво пазар, второ профит:

ü Квалитетот на прво место, второто квантитетот

ü Прв клиент, второ лице

 

Како член на БЕСТ, нашите основни вредности нè поттикнуваат да правиме сè добро и да се надеваме на иднината, а исто така да поттикнеме позитивна и инклузивна култура додека се стремиме кон извонредност.

v Искреност& Интегритет:

v Тимска работа& Почитување

v Самодоверба& Стремејќи се

v Прагматичен& Учи:

v Самодисциплина& Победа-Вин

v Брзо& Ефикасно

 

Луѓето и компаниите се надополнуваат едни со други. Голем успех не би бил можен без тим од најдобрите во индустријата. Со цел да се зајакне меѓусебната тимска работа, Best Technology изгради Спринт излет во минатата сабота. Во активноста за градење тим, бевме поделени во 4 тима за да реализираме различни проекти. За време на натпреварот сите се здобија со релаксација и среќа. Преку овој излет, имавме подобро разбирање за компанијата'културата и вредностите, како и подлабоко разбирање на нашите колеги. 

Верувам дека ова зајакнување на тимската работа и кохезија секако ќе одигра важна улога во нашата идна работа и ќе не направи поактивни во соочувањето со различни предизвици и можности!!


Chat with Us

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски