• <p><strong>Që nga viti 2006</strong></p>
  Një furnizues i pjekur i bordit të qarkut të printuar

  Që nga viti 2006

  Prodhuesit e pllakave të qarkut të printuar për mcpcb, pcb qeramike, pcb bakri të rëndë, fr4 pcb, pcb shumë të hollë, pcb fleksibël dhe pcb të ngurtë fleks.
Produktet kryesore

Best Technology është prodhuesi më i mirë i PCB-ve dhe furnizuesi më i mirë i pllakave të qarkut të printuar për 17 vjet.


Best Technology është një ofrues zgjidhjesh me një ndalesë të bordit fleksibël të qarkut të printuar, PCB me bërthamë metalike, PCB qeramike, fr4 PCB me shumicë dhe shërbimin më të mirë të montimit të PCB.

Pse na zgjodhet ne?
Prodhuesi më i mirë i pllakave të qarkut të printuar me teknologjinë më të mirë me më shumë se 15 vjet përvojë me një çmim më konkurrues për shërbimin e montimit të PCB.
 • Politika e Cilësisë
  Politika e Cilësisë
  Inxhinierët e furnizuesit tonë të bordit të qarkut të printuar kanë më shumë se pesë vjet përvojë në industrinë e PCB-ve, ne ndjekim standardin e paracaktuar të PCB-ve, si dhe kërkesat e veçanta të klientëve.
 • Teknologjia e shtetit
  Teknologjia e shtetit
  Shumica e inxhinierëve dhe operatorëve tanë kanë më shumë se dhjetë vjet përvojë në industrinë e PCB-ve, kështu që ne mund të prodhojmë speciale të tilla si pllakë bakri të rëndë 20 OZ, MCPCB me 4 shtresa, etj.
 • Pajisjet
  Pajisjet
  Prodhuesi më i mirë i PCB-ve në Kinë me makineri dhe pajisje të përparuara të teknologjisë së lartë për prodhimin dhe kontrollin e PCB-ve, të cilat mund të përmirësojnë cilësinë e pllakave tona.
 • Aftësia
  Aftësia
  Ne jemi gjithashtu një prodhues pcb qeramike që vazhdoi të përmirësonte nivelet tona të prodhimit MCPCB, FR4 PCB & FPC & PCB qeramike për të marrë rezultate të kënaqshme nga klientët dhe ne.
 • <p>2006</p>

  2006

  Themelimi i kompanisë

 • <p>500+<br></p>

  500+

  Personeli i kompanisë

 • <p>28900+<br></p>

  28900+

  Zona e fabrikës

 • <p>OEM<br></p>

  OEM

  Zgjidhje me porosi OEM

Cilësi e besueshme për të takuar klientët tanë
Që nga fillimi, si prodhues i pllakave të qarkut të printuar në Azi, Best Technology po fokusohet të jetë partneri juaj më i mirë i pllakave të qarkut të printuar të përparuar me precizion të lartë.
ne jemi sinqerisht duke shpresuar të jemi partneri juaj i besuar, nëse kërkoni një profesionistprodhuesi i montimit pcb, ne do të jemi një zgjedhje e mirë për ju.
Kontaktoni me prodhuesin më të mirë të PCB-ve

Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të dizajneve!

Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip